Řešení kvality a snížení nákladů = elektrostatická řešení a zvlhčování výrobních prostor, robotizace, automatizace, dopravníky, sortery, baličky, kvalitní spotřební materiály

Ferag CZ (dříve WRH Global CZ) je stoprocentní dceřinou společností, patřící do skupiny Ferag AG, která je součástí holdingu WRH Walter Reist Holding, který zaměstnává přibližně 1 000 zaměstnanců po celém světě. Hlavní sídlo společnosti je ve švýcarském městě Hinwilu, vzdáleném asi 30 km od Curychu.

Našim prvořadým cílem je být profesionální a spolehlivý partner, poskytující ideální řešení pro jednotlivého klienta a tím dosažení spokojených zákazníků, kteří tak nikdy nezískají dojem, že jsou sami. To je důvod, proč klademe vysoké požadavky na naše dodavatele, jakož i na naši vlastní organizaci.

Ferag CZ (dříve WRH Global CZ) nabízí v České a Slovenské republice unikátní řešení polygrafických a intralogistických systémů od firmy Ferag AG která kromě vkládacích, ořezových, snášecích a drátem šicích systémů vyrábí také řešení pro intralogistiku např. závěsné systémy, speciální dopravníky a třídiče (sortery). Dalšími ověřenými partnery Ferag CZ jsou firmy Merlin Technology – zvlhčování průmyslových, výrobních a kancelářských prostor; Eltex Electrostatic – řešení problémů s elektrostatikou a zemněním, firmy, Beadrow Adams – dodavatel speciálních lepidel pro polygrafický, dřevařský, obalářský a papírenský průmysl; Technotrans – zajišťující barevné hospodářství, vlhčící a filtrační systémy pro tisk; In-Log – nabízející paletizátory, ořezové systémy, křížové vykladače; a firmy Kallfass Verpackungsmaschinen – nabízející automatické balící stroje a systémy na svařování do fólie.

Potřebujete poradit?
Prosím, kontaktujte nás.

Zařízení pro elektrostatické vybíjení, nabíjení a zemnění

Elektrostatické výrobky a řešení
Portfolio produktů Eltex zahrnuje elektrostatické ionizační systémy, vybíjecí elektrody a nabíjecí elektrody v různých provedeních s přidruženými napájecími jednotkami a vysokonapěťovými generátory. Naše portfolio doplňují elektrostatická měřicí zařízení a elektrostatické uzemňovací systémy pro bezpečné monitorování zemních spojení.

Beardow & Adams Ltd. je přední, světová, výrobní společnost v oboru lepidel

Beardow & Adams (Adhesives) Ltd.

Naše lepidla jsou již používaná u více než 10 000 uznávaných společností v různých oblastech průmyslu jako je obalářský, dřevařský, tiskařský, automobilní, farmaceutický, potravinářský atd.

Beardow & Adams (Adhesives) Ltd. vyrábí obalová lepidla pro výrobce potravin, nápojů, farmaceutických výrobků a baleného zboží spolu s etiketovacími lepidly, která dokonale přilnou ke skleněným, PET a PVC lahvím, plechovkám a sklenicím. Dalšími produkty jsou ….

Špičkový výrobce automatických a ručních balících strojů do fólie

Balící stroje do fólií? Kallfass
Firma Kallfass Verpackungsmachinen GmbH navrhuje, vyrábí a prodává balicí stroje do smršťovací fólie již 50 let. KALLFASS nabízí potřebná kompletní řešení zahrnující automatické a ruční balící stroje, přívodní systémy, dopravníky, napájecí systémy, stohovací stanice, zařízení na skládání fólií a smršťovací tunely. Balicí stroje na smršťovací fólie Kallfass pracují s polyetylenovými fóliemi (PE-filmy), PP- nebo polyolefinovými fóliemi nebo PLA-filmy.

Špičkové technologie zvlhčování – systémy zvlhčování:

Technologie MICRO DROP od merlin®

Zvlhčování vzduchu tou nejjemnější metodou! Veškerá vysokotlaká zařízení na zvlhčování vzduchu merlin® jsou vybavena naší technologií MICRO DROP na nejjemnější rozprašování vodní mlhoviny. To znamená, že voda je jemně rozprašována buď ve zvlhčovacích modulech na stropě (v případě přímého zvlhčování místnosti) nebo v klimatizační či ventilační šachtě (v případě zvlhčování pro vzduchotechnická vedení).

 

                Ferag CZ s.r.o.               (dříve WRH Global CZ, s.r.o.) 
Počernická 272/96
CZ -108 00 Praha 10

          Mobil: +420 721 051 044           Mobil: +420 602 371 995
Phone: +420 776 100 406

jan.opletal@wrh-global.cz