Inovace a spolehlivost více než 60 let

Ferag AG se sídlem v Hinwil ZH je švýcarská rodinná společnost specializující se na vývoj a výrobu dopravních a zpracovatelských systémů v grafickém průmyslu a direct mailu, jakož i mezisektorová intralogistická celková řešení.

Řešení pro dopravu a třídění pro intralogistiku jsou dalším vývojem systémů zpracování Ferag vyvinutých pro výrobu tiskových médií a jsou ideální pro distribuční logistiku mimo grafický průmysl. Možnosti aplikace jsou libovolné. Systémy materiálových toků lze použít ve zpracovatelském průmyslu i v módě, automobilovém průmyslu, logistice potravin a v aplikacích elektronického obchodování.

Prostřednictvím své celosvětové prodejní sítě je společnost zastoupena ve více než 19 zemích s vlastními prodejními a servisními společnostmi. Celá společnost zaměstnává cca 700 lidí.

Špičkové intralogistické systémy

01.

Skyfall, Deniway, Denisort

Dopravníkové systémy pro distribuční logistiku, E-komerci a průmyslové aplikace. Skyfall je vysoce flexibilní dopravníkový systém, který lze uplatnit ve všech odvětvích průmyslu. Další vývojový stupeň Skyfallu - SkySorter

02.

Expediční systémy pro novinovou výrobu

Universální transportér UTR; MultiDisc MTD; MultiStack MTS; SmartStrap SSP vazačka; Vkládání EasySert,RollSert,MultiSert; Nakládání produktů online, JetFeeder nebo MultiDisc; Šití StreamStitch; Ořez ze tří stran SNT 50; Nový nadřazený systém řízení výroby NAVIGATOR atd.

03.

Dokončující zpracování pro heat-setové tiskárny a knihařské zpracování

Třetí lom StreamFold + nový efektivní postup skládání; Třetí lom s integrovaným šitím fold n´stitch; UniDrum; UnniCover 40.

Pokud máte dotaz, prosím kontaktujte nás.

                              Ferag CZ s.r.o.                                 (bývalé WRH Global CZ, s.r.o.) 
Počernická 272/96
CZ -108 00 Praha 10

                      Mobil: +420 721 051 044                       Mobil: +420 602 371 995
Phone: +420 776 100 406

jan.opletal@wrh-global.cz