Elektrostatické nabíjení – optimalizujte procesy

Elektrostatické nabíjení se používá, když mají být výrobky na omezenou dobu „elektrostaticky lepeny“ navzájem, aby se zlepšil výrobní proces. Příkladem z tiskařského průmyslu je precizní blokování pramenů papíru při dalším zpracování.

Optimalizujte procesy pomocí IML

Například v plastikářském průmyslu významně přispívá k optimalizaci procesu takzvané etiketování ve formě (IML): zajišťuje, že etiketa ulpívá na vstřikovací formě.

Nabíjecí systémy od společnosti Eltex – poznejte je hned teď

V naší produktové oblasti najdete nabíjecí systémy Eltex pro mnoho průmyslových odvětví.

Máte zvláštní požadavky, jako jsou malá výrobní množství nebo malý prostor? Zajímáte se o řešení pro elektrostatické nabíjení? Jednoduše kontaktujte naše zastoupení – a najděte správný nabíjecí systém a správné řešení pro optimalizaci vašich procesů s nabíjecími systémy od společnosti Eltex.

Nabíjecí elektroda R130
Nabíjecí hroty R23ATR
Nabíjecí elektroda R120

 

 

Nabíjecí elektrody

Silné a přesné elektrody pro cílené nabíjení

Nabíjecí elektrody přenášejí generovaný statický náboj do produktu. V závislosti na materiálu, který se má nabíjet, a na situaci instalace se používají různé elektrody: R130 pro pracovní šířky až 4 metry, R120 pro těsné prostory a R23ATR pro přesné nabíjení malých ploch.

Všechny nabíjecí elektrody jsou vyrobeny na míru požadavkům příslušných procesů. 

 

Generátory vysokého napětí

Univerzálně použitelné napájecí jednotky pro nabíjecí elektrody Eltex

 
Nabíjecí generátory generují stejnosměrné napětí požadované pro danou aplikaci. V závislosti na procesu jsou požadována různá napětí, proudy nebo polarity. Eltex nabízí výkonné generátory s napětím 30kV nebo 60kV a výstupním proudem až 7,5mA. Analogové rozhraní a připojení digitální sběrnice umožňují optimální integraci generátorů do pracovního toku.
 

POWER CHARGER PCSC – je nejnovější generátor vysokého napětí s inovativním ovládáním. Pokrývá různé úrovně výkonu a nabíjecí aplikace: Podle provedení je lze provozovat s napájecím napětím 24 V DC nebo se síťovým napětím v rozsahu 85 V – 264 V AC. Výstupní výkon je 75 nebo 150 wattů. Generátory se ovládají pomocí membránové klávesnice nebo volitelně dostupného integrovaného dotykového panelu. POWER CHARGER lze provozovat analogově nebo přes digitální rozhraní průmyslové sběrnice; pro uvedení na trh bude k dispozici ovládání přes CANopen a ModbusTCP. Modulární systém je připraven na integraci dalších standardů průmyslové sběrnice.

Brožura Nabíjení_EN_Charging_General_information

Pokud máte dotaz, prosím kontaktujte nás.

                              Ferag CZ s.r.o.                                 (bývalé WRH Global CZ, s.r.o.) 
Počernická 272/96
CZ -108 00 Praha 10

                      Mobil: +420 721 051 044                       Mobil: +420 602 371 995
Phone: +420 776 100 406

jan.opletal@wrh-global.cz