Ferag CZ (dříve WRH Global CZ) je stoprocentní dceřinou společností, patřící do skupiny Ferag AG, která zaměstnává přibližně 1 000 zaměstnanců po celém světě. Hlavní sídlo společnosti je ve švýcarském městě Hinwilu, vzdáleném asi 30 km od Curychu.

Našim prvořadým cílem je být profesionální a spolehlivý partner, poskytující ideální řešení pro jednotlivého klienta a tím dosažení spokojených zákazníků, kteří tak nikdy nezískají dojem, že jsou sami. To je důvod, proč klademe vysoké požadavky na naše dodavatele, jakož i na naši vlastní organizaci.

Ferag CZ nabízí v České a Slovenské republice unikátní řešení polygrafických a intralogistických systémů od firmy Ferag která kromě vkládacích, ořezových, snášecích a drátem šicích systémů vyrábí také řešení pro intralogistiku např. závěsné systémy, speciální dopravníky a třídiče (sortery). Dalšími ověřenými partnery Ferag CZ  jsou firmy Merlin Technology – zvlhčování průmyslových, výrobních a kancelářských prostor; Eltex Electrostatic – řešení problémů s elektrostatikou a zemněním, firmy, Beardow & Adams (Adhesives) Ltd. – dodavatel speciálních lepidel pro polygrafický, dřevařský, kartonářský a papírenský průmysl; Technotrans – zajišťující barevné hospodářství, vlhčící a filtrační systémy pro tisk; In-Log – nabízející paletizátory, ořezové systémy, křížové vykladače; a firmy Kallfass Verpackungsmaschinen – nabízející automatické balící stroje a systémy na svařování do fólie.

Pokud máte dotaz, prosím kontaktujte nás.

                              Ferag CZ s.r.o.                                 (bývalé WRH Global CZ, s.r.o.) 
Počernická 272/96
CZ -108 00 Praha 10

                      Mobil: +420 721 051 044                       Mobil: +420 602 371 995
Phone: +420 776 100 406

jan.opletal@wrh-global.cz