Ferag CZ je certifikovaný partner a zástupce pro MERLIN®  v České a Slovenské Republice. Vysokotlaké vlhčení výrobních, prodejních, pracovních prostorů firma MERLIN® vyvinula a vyrábí dva hlavní systémy zvlhčování vzduchu (přímé a kanálové) a to pomocí unikátní technologie MICRO DROP a ORBIT WING®.

Technologie MICRO DROP od merlin®

Zvlhčování vzduchu tou nejjemnější metodou! Veškerá vysokotlaká zařízení na zvlhčování vzduchu merlin® jsou vybavena naší technologií MICRO DROP na nejjemnější rozprašování vodní mlhoviny.* To znamená, že voda je jemně
rozprašována buď ve zvlhčovacích modulech na stropě (v případě přímého
zvlhčování místnosti) nebo v klimatizační či ventilační šachtě (v případě
zvlhčování pro vzduchotechnická vedení).  

Přímé zvlhčování místností

Systémy zvlhčování vzduchu merlin® ALPHA a VISCORE se používají tam, kde má být přímo zvlhčován vzduch v místnosti. V takovém případě se upravená voda přivádí prostřednictvím rozvodů vysokotlakých hadic k inovativním zvlhčovacím modulům technologií MICRO DROP. Tyto moduly jsou namontované na stropě nebo na stěně a odsud je voda jemně rozprašována do volného prostoru místnosti. Centrální řídicí jednotky regulují na základě podnětů od senzorů vlhkosti průběh a dobu trvání přestávek zvlhčování vzduchu. Každý systém zvlhčování vzduchu merlin® je navržený přesně podle Vašich potřeb a může být bez problémů integrován do stávajících místností nebo v případě potřeby i rozšířen. Instalace může probíhat v normálním případě bez narušení probíhajícího provozu.                                    

Kanálové zvlhčování

Patentovaný* systém zvlhčování vzduchu merlin® ORBIT WING® se dá bez problémů začlenit do každé stávající ventilační nebo klimatizační jednotky a spolu se senzory vlhkosti a řídicí automatikou zajišťuje efektivní a vysoce úsporné zvlhčování vzduchu. Patentované* ORBIT WING® křídlové prvky umožňují cílené rozvíření aerosolů na hraně proudění. Aerosoly poletují v kruhu a urazí delší letovou dráhu při zkrácené vzdálenosti. Tím vzniká extrémně krátká dráha vypařování, což se projevuje jako navýsost hygienické a obzvlášť prostorově úsporné řešení.

* Patentováno (AT PCT)

 

Pokud máte dotaz, prosím kontaktujte nás.

                              Ferag CZ s.r.o.                                 (bývalé WRH Global CZ, s.r.o.) 
Počernická 272/96
CZ -108 00 Praha 10

                      Mobil: +420 721 051 044                       Mobil: +420 602 371 995
Phone: +420 776 100 406

jan.opletal@wrh-global.cz